Pompy wirowe zasysające z pojedynczym uszczelnieniem mechanicznym

SCHMITT U-DO

Baureihe U-DO

Pompa wirowa TYP U-DO, zasysająca z podwójnym uszczelnieniem mechanicznym. Przystosowana do pracy na sucho - DRY RUN SAFE.

Korpus i elementy mające kontakt z mediumPVDF
UszczelnienieEPDM, FKM (Viton®), FEP, FFKM, (Kalrez®)
Wał1.4571, 1.4581 lub Hastelloy C4


TypQmax
l/min      m³/h
Hmax
m
Silnik
kW
Waga
kg
U-DO 100804,870,185
U-DO 1151006,0110,256
U-DO 1301408,4140,5510
U-DO 15023013,8171,115
U-DO 17038022,8252,222
U-DO 19042025,2323,032
U-DO 21050030,0405,552