TARGI BUDMA 4 - 7 LUTEGO 2020

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Targi Budownictwa i Architektury „Budma", które odbywają się w dniach 4-7 lutego 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wspólnie z Stowarzyszeniem „Wielkopolski Dom Pasywny” na stanowisku w Pawilonie 7, zaprezentujemy maty kapilarne BeKa do wodnego ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Dodatkowo zapraszamy również na Konferencję „Dom przyszłości" zorganizowaną przez Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny. Konferencja będzie niepowtarzalną okazją dla przyszłych inwestorów na uzyskanie praktycznych rad przed przystąpieniem do budowy nowego domu i do wymiany doświadczeń z właścicielami, którzy z powodzeniem przeszli drogę od marzenia do zamieszkania w „Domu przyszłości”.

KONFERENCJA
„Dom przyszłości”
05.02.2020
pAWILON 7
GODZINA 10:00 - 14:00

Konferencja ma na celu zaprezentowanie doświadczeń z realizacji projektów „Domów przyszłości” z użyciem energii odnawialnej. Głównym punktem Konferencji będzie panel dyskusyjny, na którym pięcioro właścicieli „Domów przyszłości” z całej Polski podzieli się doświadczeniami i przemyśleniami z procesu planowania, projektowania i budowy oraz z okresu użytkowania swoich domów.

Omawiane tematy:

Jakość i trwałość budowy „Domów przyszłości”

Brak rachunków za zużywaną energię

Komfort i zdrowe warunki życia

Niepowtarzalny design

Ekologia i ochrona klimatu

sZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI (pdf)


Do zobaczenia na targach!