POMPA CIEPŁA DO PODGRZEWANIA CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

Przedstawiamy pompę ciepła EcoWell Power Booster do podgrzewania wody użytkowej z funkcją chłodzenia oraz osuszania powietrza.

WODA UŻYTKOWA PRZEZ CAŁY ROK

Pompa ciepła EcoWell Power Booster przeznaczona jest do podgrzewania ciepłej wody użytkowej przez cały rok w budynkach mieszkalnych, jak również usługowych, turystycznych, biurowych itp. Pompa ciepła EcoWell Power Booster w ekonomiczny i energooszczędny sposób podgrzewa wodę użytkową ponieważ około 70% potrzebnej energii pobiera z powietrza, w pomieszczeniu, w którym została zainstalowana.

POBÓR ENERGII Z POWIETRZA

Najlepszym miejscem na montaż pompy ciepła EcoWell Power Booster jest pralnia, suszarnia lub spiżarnia, gdzie pracują już inne urządzenia emitujące ciepło. W tych pomieszczeniach EcoWell Power Booster pobiera wilgoć z powietrza, ochładza powietrze i jednocześnie osusza je. 

ZASOBNIK

Zintegrowany 300 litrowy zbiornik wody zapewnia wysoki komfort ciepłej wody, nawet dla 5-cio osobowej rodziny. Ciepła woda podgrzewana jest bardzo ekonomicznie, nawet do temperatury 70°C, a pomieszczenia są suche, wolne od wilgoci, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

 

SZUKASZ OPTYMALNEGO ROZWIĄZANIA DO TWOJEGO DOMU?

WYŚLIJ ZAPYTANIE