MIESZADŁA PROMITEC®

Przede wszystkim mieszadła powinny być wydajne, elastyczne, wytrzymałe i łatwe do czyszczenia.

Mieszadła stojakowe PROMI LIFT

zostały rozszerzone o kolejne warianty.

Indywidualne wybierane elementy sterujące w połączeniu z mechanizmem podnoszenia i regulacji wysokości, zapewniają najwyższą wydajność i przyjazną dla użytkownika pracę, nawet przy częstej zmianie pojemnika.

Mieszadło może zostać podniesione z pojemnika za pomocą systemu przeciwwagi, co zapewnia szybką zmianę partii. Regulacja podnoszenie jest elektryczna. Wszystkie elementy ramy wykonane są ze stali nierdzewnej i są łatwe do czyszczenia (gładkie powierzchnie). Kolumna mechaniczna może być użyta do masy mieszadła 90 kg (około 4kW) dla większych mieszadeł używamy elektronicznej jednostki podnoszącej.

 

Profesjonalne wbudowane mieszadła
indywidualnie zaplanowane dla każdej aplikacji.

Wbudowane mieszadła są tak indywidualne, jak zadania w procesie produkcyjnym - możliwy jest dowolny rodzaj mieszadła - dopasowany dla każdej branży, zbiornika, produktu i wymagań procesowych.

Oferujemy mieszadła do wszystkich rodzajów zbiorników, od ok. 50 litrów do 1000 m³ nominalnej zawartości.

 

PROMI CON
delikatne i wydajne mieszadła do pojemników IBC.

Kontenery transportowe wymagają delikatnego i skutecznego mieszania cieczy o dużej lepkości.

Zoptymalizowany składany wirnik PROMI CON zapewnia szybki i równomierny proces mieszania w całym pojemniku, bez wnikania powietrza do rogów. Dzięki wysokiej jakości obróbce, elementy mieszające są szczególnie łatwe do czyszczenia.
W razie potrzeby dostępna jest wersja Ex.